Xi'an Dongmeng Group Co., Ltd. je eden najbolj zanesljivih proizvajalcev in dobaviteljev kotlovske cevi astm a213 t22 na Kitajskem, podpira tudi storitve po meri. Z bogatimi izkušnjami vas toplo pozdravljamo, da tukaj kupite poceni izdelke na zalogi na debelo in dobite brezplačen vzorec iz naše tovarne. Za posvet o ceni nas kontaktirajte.

Brezšivna kotlovska cev iz legiranega jekla ASTM A213 T22
2.25Cr-1Mo kotel, pregrelnik in cev toplotnega izmenjevalnika
Xi'an Dongmeng Group Co., Ltd.zalogeBrezšivne cevi za kotle iz legiranega jekla ASTM A213 T22za kotle, pregrelnike, ponovne grelnike, izmenjevalnike toplote, parne generatorje z rekuperacijo toplote in druge-temperaturne{1}}storitvene aplikacije.
ASTM A213 T22,UNS K21590, je feritno krom-molibdenovo legirano jeklo, ki se običajno opisuje kot2.25Cr-1Mo jeklo. V primerjavi z nižjimi-stopnjami zlitin, kot je T11, njegova višja vsebnost kroma in molibdena zagotavlja izboljšano-delovanje pri povišanih temperaturah in naredi T22 uveljavljen material za proizvodnjo električne energije, industrijske kotle, opremo za rafinerije in visoko{5}}temperaturne-sisteme za prenos toplote.
ASTM A213/A213M zahteva, da cevi, zajete v specifikaciji, izdelujebrezhiben procesin se dobavlja vroče-dokončano ali hladno-dokončano, kot je določeno. Trenutni ASTM A213/A213M-25 prav tako zahteva toplotno obdelavo ločeno od ogrevanja, ki se uporablja za vroče oblikovanje.
Kaj je ASTM A213 T22?
ASTM A213 T22 je abrezšivna jeklena cev-iz feritne zlitinerazvit za tlačno opremo, ki deluje pri povišanih temperaturah.
Izdelek spada pod ASTM A213/A213M:
Standardna specifikacija za brezšivne feritne in avstenitne zlitine-jeklene cevi za kotle, pregrevalnike in-izmenjevalnike toplote
Standard zajema brezšivne cevi, ki se uporabljajo predvsem v:
Kotli
Pregrevalniki
Dogrevalniki
Toplotni izmenjevalci
Oprema za proizvodnjo pare
sistemi HRSG
Oprema-za proizvodnjo električne energije
Rafinerijski in petrokemični-sistemi za prenos toplote
ASTM izrecno opredeljuje cevi A213 kot brezšivne in dovoljuje vroče-končno ali hladno-končno izdelavo v skladu z naročenimi zahtevami.
Večji{0}}dobavitelji cevi za proizvodnjo električne energije navajajo tudi A/SA213 T22 za običajne kotle, sisteme HRSG, objekte--za pridobivanje energije iz odpadkov in izmenjevalnike toplote.
ASTM A213 T22 Hitra specifikacija
| Postavka | Specifikacija |
| Standardno | ASTM A213 / A213M |
| Ocena | T22 |
| UNS | K21590 |
| Materialna družina | Feritno Cr{0}}Mo legirano jeklo |
| Alloy sistem | Približno. 2.25Cr-1Mo |
| Proizvodnja | Brezhibno |
| Končaj | Vroče-dokončano/hladno{1}}dokončano |
| Tipična toplotna obdelava | Popolno ali izotermno žarjenje / normalizacija in temperiranje |
| Najnižja temperatura kaljenja za N+T | 675 stopinj/1250 stopinj F |
| Glavne aplikacije | Kotel, pregrelnik, dogrevalec, izmenjevalnik toplote, HRSG |
| Testiranje | Mehanski + hidrostatični ali neporušitveni električni preskus |
| Dobava | OD × WT × dolžina glede na projektne zahteve |
| Dobavitelj | Xi'an Dongmeng Group Co., Ltd. |
Zakaj se T22 imenuje jeklo 2.25Cr-1Mo?
T22 se v industriji običajno imenuje2¼Cr-1Moker njegov nazivni sistem zlitin vsebuje približno:
2,25 % kroma + 1 % molibdena
Ti legirni elementi zagotavljajo lastnosti, potrebne za-delovanje kotla pri povišanih temperaturah.
Chromium
Chromium prispeva k:
Odpornost na-visokotemperaturno oksidacijo
Stabilnost materiala-pri povišani temperaturi
Izboljšana odpornost proti luščenju v primerjavi z ogljikovim jeklom
Izboljšana odzivnost pri visoki{0}}temperaturi
molibden
Molibden prispeva k:
Povišana{0}}temperaturna moč
Odpornost proti lezenju
Odpornost na izgubo trdnosti med dolgotrajno izpostavljenostjo toploti
Izboljšana zmogljivost pri kombinirani temperaturni in tlačni obremenitvi
Zaradi tega je T22 primernejši od običajnih ogljikovih-jeklenih kotlovskih cevi za mnoga območja z višjimi-temperaturami.
Vendar pa tudi sama ocena materialane določa najvišje varne delovne temperature ali tlaka.
Dejanske projektne omejitve je treba določiti glede na:
Veljavna koda ASME ali projektna koda
Projektna temperatura
Projektni tlak
Debelina stene cevi
Dovoljen stres
Dodatek za korozijo
Življenje plazenja
Delovno okolje
Življenjska doba zasnove opreme
ASTM A213 T22 Kemična sestava
ASTM identificira T22 kotUNS K21590.
Določene omejitve-kemijske sestave vključujejo:
|
Element |
ASTM A213 T22 |
|
Ogljik, C |
0.05–0.15% |
|
Mangan, Mn |
0.30–0.60% |
|
Fosfor, P |
Manj ali enako 0,025 % |
|
Žveplo, S |
Manj ali enako 0,025 % |
|
Silicij, Si |
Manj ali enako 0,50 % |
|
krom, kr |
1.90–2.60% |
|
Molibden, Mo |
0.87–1.13% |
Višje vsebnosti kroma in molibdena so glavna materialna razlika med T22 in nižjimi-stopnjami zlitin, kot je T11.
ASTM A213 T22 Mehanske lastnosti
Običajno objavljene zahteve glede sobne-temperature ASTM A213 T22 vključujejo:
|
Lastnina |
Zahteva |
|
Natezna trdnost |
Večji ali enak 415 MPa |
|
Moč tečenja |
Večji ali enak 205 MPa |
|
Raztezek |
Večji ali enak 30 % |
|
Trdota |
Običajno manj kot ali enako 163 HBW, odvisno od veljavne izdaje |
Objavljeni podatki specifikacije T22, ki temeljijo na ASTM-, poročajo o najmanjši natezni trdnosti približno415 MPa, najmanjša meja tečenja od205 MPain minimalni raztezek30%.
Obvestilo o naročilu
Natančne mehanske zahteve je treba vedno preveriti glede naIzdaja ASTM A213/A213M, navedena v naročilnici.
To je še posebej pomembno za projekte EPC, kjer se lahko specifikacija materiala sklicuje na določeno izdajo projekta in ne preprosto na "najnovejši ASTM".
Toplotna obdelava ASTM A213 T22
Toplotna obdelava je eden najpomembnejših tehničnih delov specifikacije za nakup kotlovske cevi T22.
Tipični dovoljeni načini toplotne -obdelave T22 vključujejo:
Popolno ali izotermno žarjenje
Uporablja se za razvoj zahtevane mikrostrukture in mehanskih lastnosti.
Normalizacija in kaljenje
T22 se lahko dobavi tudi normaliziran in temperiran.
Objavljene tabele toplotne-obdelave na podlagi ASTM določajo675 stopinj / 1250 stopinj F kot najnižja temperatura kaljenjaza normaliziran-in-temperiran T22.
ASTM A213 zahteva, da se toplotna obdelava cevi iz feritnih zlitin izvede ločeno od ogrevanja, ki se uporablja za vroče oblikovanje.
Zakaj je toplotna obdelava pomembna
Nepravilna ali nenadzorovana toplotna obdelava lahko vpliva na:
Mikrostruktura
Trdota
Natezne lastnosti
Lezeče vedenje
Varljivost
Dolgotrajna-zmogljivost pri visokih-temperaturah
Pri kritičnih projektih kotlov je zato treba pogoj toplotne-obdelave vključiti v MTC ali dokumentacijo o kakovosti projekta, kadar je to potrebno.
Brezhiben proizvodni proces
ASTM A213 T22 je aizdelek brezšivne cevi.
Tipična proizvodna pot lahko vključuje:
Preverjanje gredic → Ogrevanje → Prebadanje → Raztezek/valjanje → Dimenzioniranje → Hladno vlečenje, če je potrebno → Toplotna obdelava → Ravnanje → Rezanje → Dimenzijski pregled → Mehansko testiranje → NDT / hidrostatično testiranje → Označevanje → Dokumentacija → Izvozno pakiranje
Vroče-dokončana cev T22
Vroča končna obdelava se običajno uporablja, kjer:
Standardna odstopanja kotla so sprejemljiva
Potrebne so večje proizvodne velikosti
Pomembna je-stroškovno učinkovita proizvodnja
Hladno obdelana cev T22
Hladna končna obdelava se lahko izbere, če stranka zahteva:
Strožji nadzor dimenzij
Izboljšana natančnost OD/ID
Boljše stanje površine
Bolj nadzorovana debelina stene
Posebne zahteve za izdelavo-izmenjevalnika toplote
Zato je treba proizvodno pot izbrati glede na dejansko risbo opreme in specifikacijo nabave.
ASTM A213 T22 Razpon velikosti
ASTM opisuje cevi, ki so običajno opremljene pod A213, kot približno:
Notranji premer:od 3,2 mm / 1⁄8 in.
Zunanji premer:do 127 mm / 5 in.
Debelina stene:približno 0,4–12,7 mm / 0,015–0,500 in.
Dobavljivi so lahko tudi drugi premeri, pod pogojem, da cevje izpolnjuje druge zahteve specifikacije.
Pri komercialnih poizvedbah naj bodo dimenzije po možnosti zapisane:
OD × WT × dolžina
primer:
63,5 × 6,35 × 12.000 mm
RFQ mora tudi navesti, ali dimenzije temeljijo na:
Najmanjša debelina stene
Povprečna debelina stene
Fiksna dolžina
Naključna dolžina
Dolžina reza po meri
Najmanjša debelina stene v primerjavi s povprečno debelino stene
To je pomembna podrobnost pri nakupu kotlovskih cevi ASTM A213.
ASTM A213 zajema cevje, dobavljene na aminimalna-debelina-steneomogoča pa tudi povprečno{0}}debelino stene-razvrščanje, če je določeno.
To nista zamenljiva nabavna koncepta.
Minimalna stena
Navedena debelina predstavlja najmanjšo sprejemljivo steno cevi ob upoštevanju veljavnih zahtev glede tolerance.
Povprečna stena
Vrstni red se nadzoruje glede na podano povprečno-osnovo stene.
Za tlačno opremo mora kupec jasno navesti:
Minimalna stena
oz
Povprečna stena
v RFQ in naročilnici.
To zmanjša enega najpogostejših virov ponudb in neusklajenosti dimenzij pri nabavi kotlov-cevi.
Pregled in testiranje
ASTM A213 določa obvezne zahteve za testiranje končnih cevi.
Trenutna specifikacija ASTM določa preskuse, vključno z:
Testiranje napetosti
Testiranje trdote
Testiranje sploščenja
Testiranje sežiganja
To navaja tudi ASTMvsaka cev mora biti podvržena bodisi neporušitvenemu električnemu preskusu bodisi hidrostatičnemu preskusu.
Odvisno od projektnih zahtev lahko inšpekcijski načrt vključuje:
|
Inšpekcija |
Namen |
|
Kemijska analiza |
Preverite kemijo T22 |
|
Natezni preskus |
Potrdite mehanske lastnosti |
|
Test trdote |
Preverite rezultat toplotne-obdelave |
|
Test sploščenja |
Ocenite celovitost cevi |
|
Preskus sežiganja |
Ocenite sposobnost oblikovanja |
|
Hidrostatični preskus |
Preverite celovitost tlaka |
|
Preskus z vrtinčnim tokom |
Zaznajte veljavne prekinitve |
|
Ultrazvočno testiranje |
Dodatni volumetrični pregled |
|
Dimenzijski pregled |
OD, WT, dolžina in toleranca |
|
Površinski pregled |
Zaznajte vidne napake |
|
PMI |
Potrdite identiteto zlitine |
|
Pregled-tretje osebe |
Preverjanje projekta, kjer je navedeno |
Sledljivost materiala
Cevi za visokotemperaturne kotle- je treba kupiti z ustrezno sledljivostjo materiala.
Tipične informacije o sledljivosti lahko vključujejo:
standard ASTM
Razred materiala
Toplotno število
Dimenzije cevi
Rezultati-kemijske analize
Mehanske lastnosti
Podatki-o toplotni obdelavi
Rezultati testiranja
Zapis NDT, kjer je navedeno
Identifikacija serije proizvodnje
Številka-naročilnice
Za projektna naročila,EN 10204 3.1 dokumentacija ali-inšpekcijska dokumentacija tretje osebe je lahko določena, kadar je to komercialno in pogodbeno primerno.
Tipične uporabe ASTM A213 T22
1. Kotlovske cevi
T22 se pogosto uporablja v industrijskih in komunalnih kotlovskih sistemih, kjer je potrebna višja-temperaturna zmogljivost v primerjavi z običajnim ogljikovim jeklom.
2. Pregrevalne cevi
Sistemi pregrevalnikov izpostavljajo cevi povišanim temperaturam kovin in pare.
Zaradi sistema zlitine 2,25Cr-1Mo je T22 uveljavljena možnost za primerna območja pregrevanja.
3. Cevi za ponovno gretje
T22 se lahko določi za odseke ponovnega grelnika glede na projektno temperaturo, tlak in veljavno inženirsko kodo.
4. Cevi izmenjevalnika toplote
ASTM A213 posebej pokriva cevi izmenjevalnika toplote-.
T22 je mogoče izbrati, kjer oprema-za prenos toplote zahteva tudi visoko-temperaturno trdnost.
5. Cevi HRSG
T22 se uporablja v ustreznih conahGeneratorji pare z rekuperacijo toplotepovezanih s-elektrarnami s kombiniranim ciklom.
Dobavitelji industrijskih cevi navajajo ASTM/ASME A/SA213 T22 med materiali, ki se uporabljajo za aplikacije HRSG, kjer se zahteva povišana temperaturna in tlačna odpornost.
6. Petrokemična in rafinerska oprema
Prijave lahko vključujejo:
Procesni grelci
Oprema za-rekuperacijo toplote
Visokotemperaturni izmenjevalniki toplote-
Sistemi-za proizvodnjo pare
Tlačna oprema za rafinerije
Primernost materiala je treba še vedno preveriti glede na procesno okolje, kerT22 ni zlitina-odporna proti koroziji za vse rafinerije ali kemične medije.
ASTM A213 T22 proti T11
T11 in T22 sta oba Cr-Mo materiala kotlovske cevi, vendar se ravni njunih zlitin bistveno razlikujejo.
|
Postavka |
ASTM A213 T11 |
ASTM A213 T22 |
|
UNS |
K11597 |
K21590 |
|
Kr |
1.00–1.50% |
1.90–2.60% |
|
Mo |
0.44–0.65% |
0.87–1.13% |
|
Družina Alloy |
Približno. 1Cr-0,5Mo |
Približno. 2.25Cr-1Mo |
|
Zmogljivost za-visoke temperature |
Storitev Cr-Mo |
Storitev z visoko-zlitino Cr-Mo |
|
Tipične aplikacije |
Kotli / HX / Pregrevalniki |
Kotli / pregrevalniki / dogrevalniki / HX |
Je T22 boljši od T11?
Ne samodejno.
T22 ponuja višjo vsebnost Cr in Mo, vendar je pravilna izbira materiala odvisna od:
Projektna temperatura
Pritisk
Dovoljen stres
Zahteve glede oksidacije
Postopek varjenja
Geometrija komponent
Življenje oblikovanja
Gradbeni kodeks
Vi-stopnje zlitine ne bi smeli preprosto zamenjati brez inženirskega dovoljenja.
ASTM A213 T22 proti ASTM A335 P22
To je ena najpomembnejših razlik pri nabavi.
T22 in P22 pripadata podobnimDružina zlitin 2.25Cr-1Mo, in oba uporabljata UNS K21590 v povezanih specifikacijah izdelkov ASTM.
Vendar:
T22 ni le drugo ime za P22.
|
Postavka |
ASTM A213 T22 |
ASTM A335 P22 |
|
Obrazec izdelka |
Cev |
Pipe |
|
Standardno |
ASTM A213 |
ASTM A335 |
|
Glavna storitev |
Kotel/pregrelnik/toplotni izmenjevalnik |
Cevovodi-za visoke temperature |
|
Proizvodnja |
Brezhibno |
Brezhibno |
|
Družina Alloy |
2,25Cr-1Mo |
2,25Cr-1Mo |
|
UNS |
K21590 |
K21590 |
|
Dimenzijska pravila |
Specifikacija cevi |
Specifikacija cevi |
|
Inšpekcijske zahteve |
ASTM A213 |
ASTM A335 |
|
Samodejna zamenjava |
št |
št |
Tudi če je kemija podobna, veljavni standard nadzoruje:
Dimenzije izdelka
Tolerance
Testiranje
Toplotna obdelava
Certificiranje
Proizvodnja
Kriteriji sprejemljivosti
Zato je anNaročilo za nakup ASTM A213 T22 ne sme biti samodejno dostavljeno kot ASTM A335 P22brez inženirske in pogodbene odobritve.
T22 proti 10CrMo9-10
Evropski projekti pogosto primerjajo ASTM A213 T22 zEN 10216-2 10CrMo9-10 / 1.7380ker oba pripadata družini materialov 2.25Cr-1Mo.
Vendar pa jih urejajo različni standardi materialov in izdelkov.
Zato jih je treba opisati kotprimerljivi Cr-Mo materiali, ne samodejno kot natančni ekvivalenti.
Pred zamenjavo primerjajte:
Kemična sestava
Mehanske lastnosti
Toplotna obdelava
Standard izdelka
Dovoljene napetosti-kode konstrukcije
Zahteve za testiranje
Inšpekcijsko potrdilo
Odobritev vloge
Končno zamenjavo mora odobriti odgovorni inženir.
Premisleki glede varjenja in izdelave
T22 zahteva bolj nadzorovano varilno prakso kot običajno ogljikovo jeklo zaradi vsebnosti Cr-Mo zlitine.
Postopek varjenja mora upoštevati:
Stanje navadne{0}}kovine
Debelina stene
Zadrževanje sklepov
Postopek varjenja
Dodatna kovina
Predgrejte
Interpass temperatura
Vnos toplote
Nadzor vodika
Hitrost hlajenja
PWHT
Gradbeni kodeks
Izogibajte se eni univerzalni vrednosti PWHT
Na strani izdelka ne sme biti navedena ena univerzalna temperatura predgretja ali PWHT za vsako cev T22.
Dejanske zahteve se razlikujejo glede na:
Debelina cevi
Postopek varjenja
Vrsta komponente
Polnilni material
Storitev
ASME konstrukcijska koda
Tehnična specifikacija projekta
Izdelava mora zato slediti odobrenemuWPS/PQRin veljavno gradbeno kodo.
T22 Meja izbire materiala
ASTM A213 T22 je močan kandidat, ko aplikacija zahteva:
Brezšivne cevi kotla + povišana temperatura + tlačna uporaba + zmogljivost Cr-Mo zlitine.
Vendar pa je lahko drug material bolj primeren, če projekt zahteva:
Veliko višje temperature pare
Večja lezna trdnost
Večja odpornost proti oksidaciji
Močna odpornost proti koroziji
Zmogljivost iz-nerjavečega jekla
Posebna storitev vodika
Ultra-superkritični pogoji kotla
Odvisno od inženirskih pogojev, stopnje kot nprT11, T23, T91 ali T92lahko zahteva tudi oceno.
Izbira materiala mora torej temeljiti na pogojih uporabe in ne le na izbiri najvišje vsebnosti zlitine.
Kako navesti ASTM A213 T22 v RFQ
Za hitrejšo ponudbo in tehnični pregled pošljite:
1. Standard
ASTM A213/A213M ali ASME SA213
2. Ocena
T22
3. Dimenzije
OD × WT
4. Stenska osnova
Najmanjši zid / povprečni zid
5. Dolžina
Naključno/fiksno/po meri
6. Količina
Kosi / metri / tone
7. Zahteva glede izdelave
Vroče-dokončano/hladno{1}}dokončano, če je navedeno
8. Toplotna obdelava
Projektna zahteva, če je primerna
9. Testiranje
Standardno testiranje + dodatni NDT, če je potrebno
10. Dokumentacija
Zahtevano potrdilo o pregledu / MTC
11. Pregled-tretje osebe
Po potrebi navedite agencijo
12. Destinacija
Država/pristanišče/mesto projekta
Primer RFQ
ASTM A213 T22 / 63,5 × 6,35 × 12.000 mm / najmanjša stena / 850 kosov / NDT zahteva / MTC / CIF Houston
Popoln RFQ znatno skrajša čas tehničnega pojasnila in napake pri ponudbah.
Zakaj izbrati skupino Dongmeng za ASTM A213 T22?
Xi'an Dongmeng Group Co., Ltd.podpira mednarodno nabavo cevi iz legiranega jekla za kotle, toplotne izmenjevalnike,-opremo za proizvodnjo električne energije in industrijske tlačne sisteme.
Naš pristop k dobavi se osredotoča na celotno specifikacijo nakupa in ne na preprosto navajanje "cev T22".
Projektne zahteve lahko vključujejo:
Potrditev standarda ASTM / ASME
Preverjanje ocene
Nadzor dimenzij OD × WT
Najmanjše/povprečne zahteve glede sten
Zahteve glede toplotne-obdelave
Mehansko testiranje
NDT
Sledljivost materiala
Inšpekcijska dokumentacija
Rezanje po-fiksni dolžini
Zahteve za-konec cevi
Pregled-tretje osebe
Izvozna embalaža za plovbo
Za izvajalce EPC, proizvajalce kotlov, proizvajalce-toplotnih izmenjevalnikov in-projekte za proizvodnjo električne energije lahko stranke pošljejoBOM, razpored cevi, risba ali zahteva za materialza tehnični pregled.
Pogosta vprašanja – ASTM A213 T22 kotlovska cev
1. Kaj je ASTM A213 T22?
ASTM A213 T22 je brezšivna jeklena cev iz feritnega krom-molibdenove zlitine, ki se uporablja predvsem za kotle, pregrelnike in toplotne-izmenjevalnike.
2. Kakšna je številka UNS za T22?
Oznaka UNS jeK21590.
3. Katera zlitina je T22?
T22 se običajno opisuje kot a2.25Cr-1Mo legirano jeklo, ki vsebuje 1,90–2,60 % Cr in 0,87–1,13 % Mo.
4. Ali je ASTM A213 T22 brezšiven?
ja ASTM A213 zajema brezšivne cevi kotlov, pregrevalcev in toplotnih-izmenjevalcev.
5. Je T22 enak P22?
Št. T22 je razred cevi po ASTM A213, medtem ko je P22 razred cevi po ASTM A335. Čeprav pripadata podobni družini zlitin Cr-Mo, se specifikacije izdelka in zahteve glede nabave razlikujejo.
6. Ali je T22 močnejši od T11 pri povišanih temperaturah?
T22 ima približno dvakrat večjo vsebnost kroma in molibdena kot T11 in je običajno izbran za zahtevnejše storitve pri povišanih-temperaturah Cr-Mo. Končna izbira mora še vedno temeljiti na-zahtevah kode dizajna in ne samo na odstotku zlitine.
7. Kakšna toplotna obdelava se uporablja za T22?
Dovoljene poti vključujejo popolno/izotermično žarjenje ali normalizacijo in popuščanje. Objavljene zahteve, ki temeljijo na ASTM-, določajo najnižjo temperaturo popuščanja približno675 stopinj/1250 stopinj Fza normalizirano-in-temperirano pot.
8. Ali se T22 lahko uporablja v pregrelnikih?
ja ASTM A213 posebej pokriva pregrevalne cevi, T22 pa je med uveljavljenimi razredi Cr-Mo, ki se uporabljajo v običajnih aplikacijah kotlov.
9. Ali je T22 mogoče dobaviti hladno vlečen?
ASTM A213 dovoljuje vročo ali hladno obdelavo cevi, kot je določeno.
10. Ali je za vsako cev T22 potreben preskus tlaka/NDT?
ASTM navaja, da je vsaka cev podvržena nedestruktivnemu električnemu preskusu ali hidrostatičnemu preskusu v skladu s specifikacijskimi zahtevami.
11. Ali je mogoče priložiti dokumentacijo EN 10204 3.1?
Kadar to zahteva nabavna pogodba, se lahko dokumentacija EN 10204 3.1 navede kot del poizvedbe in potrdi s končno dobavno potjo.
12. Katere podatke moram poslati za ponudbo?
Pošlji:
Standard ASTM/ASME + T22 + OD × WT × dolžina + najmanjša/povprečna stena + količina + testiranje + dokumentacija + destinacija
Zahtevajte ponudbo
IščemASTM A213 T22 Brezšivne cevi za kotleza projekt kotla, pregrevalnika, dogrevalnika, HRSG ali izmenjevalnika-toplote?
Pošljite svoje:
Razpored cevi / BOM / OD × WT × Dolžina / Količina / Inšpekcijske zahteve / Destinacija
Xi'an Dongmeng Group Co., Ltd.
telefon: +86 157 6921 4734
E-pošta: office@dongmjd.com
WhatsApp:Dong, +86 157 6921 4734
Urad:Soba 4107, stavba Runfeng, nova ulica Sanqiao, okrožje Weiyang, mesto Xi'an, provinca Shaanxi
Naša ekipa lahko pregleda tehnične zahteve za nakup pred ponudbo, da pomaga zmanjšati neskladja, ki vključujejorazred, dimenzije, stenska osnova, toplotna obdelava, pregled in dokumentacija.
Priljubljena oznake: ASTM A213 T22 cev, A213 T22 kotlovna cev, ASTM A213 T22 brezšivna cev, SA213 T22 kotlovna cev, ASME SA213 T22 cev, T22 kotlovna cev, T22 pregrevalna cev, T22 ponovna grelna cev T22 toplotna izmenjevalna cev, 2,25Cr 1Mo kotel cev,2 1/4 Cr 1 Mo cev, UNS K21590 cev, T22 brezšivna cev iz legiranega jekla, ASTM A213 cev iz legiranega jekla, ASTM A213 T22 dobavitelj, ASTM A213 T22 proizvajalec, T22 CrMo cev, T22 proti P22, T11 proti T22 kotlovska cev


